Autor: Redaktor

Plan Treningowy – 01.10-07.10

BAMBINI:
poniedziałek – trening 16.30
piątek – 16.00 sparing z Westovia

SKRZAT:
wtorek – Skrzat 2012 i 2013 Liga Małych Orłów – boisko Iskry
czwartek –
Skrzat 2012 16.30 – 17.30,
Skrzat 2013 17.45 – 18.45

ŻAK:
Wtorek
Treningi według rozpiski (16.30-17.45, 17.45-19.00) + Liga Małych Orłów na Metalu
Czwartek
Według rozpiski 16.30-17.45, 17.45 – 19.00

ORLIK:
Wtorek -16.30
Środa – 16.30
Czwartek – Liga Małych Orłów
Piątek – 16.30

MŁODZIK:
Poniedziałek, Środa, Piątek – trening godzina 17:00.
Czwartek – Liga Małych Orłów – 2008
Sobota – Liga Młodzików

wszelkie szczegóły u Trenerów grup

Końcem tego tygodnia podeślemy rozpiskę zajęć na hali sportowej dla wszystkich zawodników, którą będzie obowiązywała co najmniej do połowy marca 2019

Plan Treningowy – 24.09 – 30.09

Trening Bramkarzy – poniedziałek – 18.00

BAMBINI – 
poniedziałek – 16.30, środa – 17.30

SKRZAT –
wtorek, Liga Małych Orłów 2012 i 2013 – szczegóły u Trenera
czwartek, skrzat 2012 – 16.30
skrzat 2013 – 17.45

ŻAK –
Poniedziałek
grupa biała sparing na stadionie Błękitnych zbiórka 16.40

Wtorek
17.00 trening dla obu grup jednocześnie- Trener Czyż
10 chłopców na Liga Małych Orłów do Wierzchosławic – Trener Stańczyk

Czwartek
Grupa czarna – 16.30 do 17.45
Grupa biała- 17.45 do 19

ORLIK
Wtorek 16.30 – 18.00
Środa 16.30 – 18.00
Piątek 16.30 – 18.00

MŁODZIK – PRO
Poniedziałek – 17.00
Wtorek – 17.00
Środa – 17.00
Czwartek – 17.00
Piątek – liga Młodzików

PLAN TRENINGOWY – 17.09 –  22.09

WTOREK – zebranie z rodzicami – OHP w Tarnowie, ul. Mościckiego 27 – 19.30

Bambini:
Poniedzialek i Środa – 16.30-17.30

Skrzaty:
Poniedziałek – zawodnicy odrabiają wtorek (11.09.2018)
skrzat 2012 – 16.30-17.30
skrzat 2013 – 17.45-18.45
Wtorek – Liga Małych Orłów (Boisko Iskry Tarnów 16.10 – 18.50) – dwie drużyny Skrzatów METAL I – 2012 i METAL II -2013
Piątek – Liga Małych Orłów na Metalu – 16.10- 18.45 – dwie drużyny Skrzatów METAL I – 2012 i METAL II -2013

Żaki:
Wtorek:
LIGA MAŁYCH ORŁÓW + trening – 16.30
Czwartek:
Grupa czarna – 16.30 do 17.45
Grupa biała- 17.45 do 19

Orliki:
Poniedziałek – 16.30
Wtorek – Liga Małych Orłów – 2009, 16.30 zbiórka przy SP 20 w Mościcach – trener Tomasz Onak
Piątek – 16.30

Młodziki:
Poniedziałek – mecz ligowy w Lisiej Górze
Wtorek, Środa, Piątek – trening godz. 17.00
Czwartek – LIGA MAŁYCH ORŁÓW – 2008 – KS Metal, godz. 16.45

Wszelkie pytania proszę kierować do Trenerów.

PLAN TRENINGOWY – 10.09 – 17.09.2018

TRENING BRAMKARZY – Metalowa Kuźnia Talentu –
Poniedziałek 18.00 – 19.00

BAMBINI:
Środa i Piątek – 17.00 – 18.00

SKRZAT:
Wtorek – Liga Małych Orłów – KS Metal – powołania trener Dziubak
Czwartek – ur. 2012 – 16.30-17.30
ur. 2013 – 17.45 – 18.45
Przyszły tydzień – poniedziałek – rocznik 2013 – będzie odrabiał zajęcia

ŻAK:
Wtorek – Liga Małych Orłów – Pleśna od 16.30 i trening na Metalu
Czwartek – trening
Sobota – turniej w Jabłonce

ORLIK:
Wtorek – 17.00 – 18.30 – trening ,
Środa – Liga Małych Orłów – KS Metal II
Piątek – 16.30 – 18.00 – trening

MŁODZIK:
Poniedziałek – liga – mecz na Metalu 17.00 – LKS Ładna
Wtorek – 17.00
Środa – 17.00
Czwartek – sparing z Iskrą Krzyż
Piątek – 17.00
Czwartek – Liga Małych Orłów – 2008 – Orlik przy SMS Unia

Wszelkie szczegóły u Trenerów poszczególnych grup.  Numery telefonu w dziale kontakt