ZAPRASZAMY – Nowy Sezon – 2018/2019

Szkółka Piłkarska KS Metal Tarnów – PASJA FUTBOLU, PASJA SZKOLENIA

Ruszamy z nowym naborem do naszej Szkółki. Wiele zmian, wiele wyzwań stoi przed nami u progu nowego sezonu. Chcemy im sprostać w najlepszy z możliwych sposobów. Wszystkie tematy są do podjęcia u Koordynatora, Jakub Drwala pod numerem telefonu 783 670 631.

Kwestie szkoleniowe, organizacyjne , logistyczne i systemowe będą podjęte podczas prezentacji multimedialnej we wrześniu podczas obowiązkowego zebrania rodziców.

„Piłkarska droga – od Jasia do Jana”

Obecnie trwają rozmowy inwestycyjne, reklamowe oraz sportowe celem zwiększenia atrakcyjności naszego  klubu oraz budowy profesjonalnej drogi rozwoju.

JAK ZAPISAĆ DZIECKO:

JAKIE ZMIANY?

W wielkim skrócie …

 1. Nowy sezon 2018/2019- ZAPRASZAMY – Grupy Bambini , aż po Grupę  Młodzik zapraszają na zajęcia piłkarskie prowadzone w nowoczesnej konwencji programowej pod  okiem Trenerów z uprawnieniami UEFA.
 2. Nowa forma pracy z adeptami futbolu wprowadza zmiany, które mamy nadzieję na stałe zapiszą się w  programie szkolenia – praca będzie trwała od  6 sierpnia 2018   w cyklu całorocznym ( do tej pory lipiec był wolny)
 3. 18 września 2018, wtorek, godzina 19.00 odbędzie się OBOWIĄZKOWE zebranie rodziców w auli tarnowskiego OHP wraz z prezentacją działań klubu.
 4. Składka w nowym sezonie wynosi 70 zł ( w przypadku  rodzeństwa – drugie 50 zł, trzecie 30 zł, czwarte GRATIS) wpłacana na konto klubu  73 1050 1562 1000 0012 0005  6271 w tytule „imię i nazwisko oraz grupa treningowa” jako usługa szkoleniowa. Szczegóły w klubie.
 5. Zawodnicy mają możliwość być badanym w klubie przez lekarza sportowego (prywatnie) dwa razy w roku (sierpień/wrzesień i luty/marzec) . Rodzic stawia się  na pierwsze badanie z wynikami morfologi i wynikami badania moczu (nie dotyczy Bambini i Skrzat – wystarczy zaświadczenie od pediatry, takie jak do zajęć w przedszkolu). Dopuszczamy wszelkie inne formy badań od lekarza sportowego byle rodzic dostarczył kartę zdrowia.
 6. Zawodnicy od grupy Żak będą rejestrowani w Ekstranecie jako zawodnicy naszego klubu  z wszelkimi wynikającymi z tego tytułu  zobowiązaniami.
 7. Sklepem w którym będzie prowadzone zaopatrzenie  i  zakup strojów treningowych to: Sport Centrum,  ul. Urszulańska  5 , 33-100 Tarnów. Z tego tytułu są przewidziane rabaty dla naszych Zawodników jak i Rodziców.
 8. W nowym sezonie stroje treningowe będą firmy Adidas.
 9. Sponsorzy , którzy będą widnieli na strojach treningowych zabezpieczają finansowo płynność funkcjonowania klubu, opłat,  rozgrywki  TOZPN w tym  organizację meczów ligowych, opłaty za halę sportową w okresie zimowym, stroje meczowe, sprzęt treningowy itp.
 10.  Zakres prac trenerskich uległ modyfikacji wynikającej ze zwiększenia  godzin szkoleniowych (szczególnie grupa Młodzik) stąd prośba o bezpośredni kontakt z trenerami poszczególnych grup, którzy będą prezentowani przed startem sezonu – na tym polu również zmiany.
 11. Wszystkie osoby, które uczestniczyły już w naszym programie szkolenia  muszą uzupełnić Formularz Zawodnika zgodnie z  nowym wytycznymi.

PASJA FUTBOLU, PASJA SZKOLENIA