Zapraszamy do współpracy – miejsca reklamowe ruszyły!

Po trzech latach budowy Szkółki Piłkarskiej KS Metal Tarnów w obrębie struktur organizacyjnych dopinamy kwestie związane z funkcjonowaniem nowoczesnego programu szkolenia od 4 do 16 roku życia. Program był konsultowany i jest nadzorowany przez trenera Marka Śledzia, twórcę Akademii Lecha Poznań, Miedzi Legnica oraz Rakowa Częstochowa. Nad programem roboczo czuwa trener -koordynator

Nasza oferta ma charakter wstępu do rozmowy, na którą przyjeżdża menedżer Szkółki wraz z prezentacją multimedialną, dokumentami i zaproszeniem do inwestycji w tarnowskie dzieci i młodzież. Program solidnie opakowany ramami jedynego takiego projektu w Tarnowie.

W imieniu Szkółki Piłkarskiej Klubu Sportowego Metal Tarnów zwracam się z zapytaniem o możliwość podjęcia współpracy w sezonie 2018/2019 w obrębie przygotowanych pakietów:

  1. SPONSOR TYTULARNY 
  2. FILAR SZKÓŁKI 
  3. MECENAS FUTBOLU 
  4. MASTER FUTBOLU 
  5. AMBASADOR FUTBOLU 
  6. BARTER METAL TEAM – wsparcie w zakresie działań organizacji klubu
  7. BANEROMANIA 

OFERTA „TURNIEJ SPONSORSKI” – organizacja i koordynacja turnieju

OFERTA „CAMP …….. FUTBOL” – organizacja i koordynacja Campu

Pakiety pokrywa umowa sponsorska podparta rachunkiem. Umowa obowiązuje 12 miesięcy od 1 sierpnia br. Płatność sponsorska 10 miesięcy, 2 miesiące gratis.

Profesjonalizacja naszej Szkółki ma ją wyróżniać na tle innych oraz pozwolić ze spokojem i pewnością kierować najlepszych zawodników do klubów zawodowych, by spełniali swoje marzenia.

W atrakcyjnej lokalizacji miasta (w pobliżu Galeria Tarnovia, budowany LIDL, ruchliwe skrzyżowanie, osiedle bloków nowopowstających) posiadamy własną bazę szkoleniową w postaci dwóch boisk, w tym jedno pełnowymiarowe oraz budynku z pomieszczeniami socjalnymi, które stoją otworem przed naszymi partnerami.