LMO – Skrzaty i Żaki wystartowały!

W miniony weekend aż 3 drużyny Szkółki Piłkarskiej Metal Tarnów wzięły udział w rozgrywkach Ligii Młodych Orłów. W sobotę do swoich pierwszych meczów przystąpiły Skrzaty. Dla piątki zawodników była to wielka przygoda, móc wsiąść udział w rozgrywkach, a dla niektórych były to pierwsze oficjalne zawody piłkarskie w życiu. Skrzacia ekipa z Warsztatowej do pierwszych meczów podeszła z dużym dystansem, jednak im więcej minut na boisku tym gra stawała się odważniejsza.

We wszystkich meczach padało dużo bramek, a te zdobywane przez naszych najmłodszych adeptów piłkarstwa cieszyły najbardziej.

W niedziele natomiast na nowo wybudowanym boisku TOSIR przy ul. Piłsudskiego dwie drużyny Żaków rozgrywały mecze w swojej kategorii wiekowej. Ogółem do zawodów przystąpiło 21 zawodników.

Na 10 rozegranych meczów Metalowcy odnieśli 6 zwycięstw, dwa remisy i dwie porażki. To bardzo obiecujący początek sezonu naszych drużyn. We wszystkich meczach padało bardzo dużo bramek, było wiele walki i bardzo ciekawych akcji. Nasi chłopcy spisali się świetnie, a to wszystko dzięki wspaniałemu dopingowi rodziców, którzy licznie zgromadzeni na trybunach wspierali mocno swoje pociechy.

Oba turnieje były wspaniale zorganizowane i przyniosły one wiele radości młodym tarnowskim piłkarzom.