Miesiąc: Wrzesień 2017

Żaki – info

Liga Małych Orłów – Żaki 01.10 – niedziela

Metal Tarnów – Czarny
Zbiórka godz. 11:00 boisko trawiaste przy ul. Piłsudskiego 32, Tarnów.
Zakończenie turnieju około 13:15.
1. Jakub Łabno
2. Mateusz Dziubak
3. Damian Kwatrya
4. Adrian Leśniak
5. Szymon Kajmowicz
6. Maks Słowik
7. Adrian Kortyna
8. Filip Rolnicki
9. Oskar Merchut
10. Michał Komendacki
11. Mikołaj Turaj
12. Przemysław Jurkiewicz
Metal Tarnów – Biały
Zbiórka godz. 13:00 boisko trawiaste przy ul. Piłsudskiego 32, Tarnów.

Zakończenie turnieju około 15:30.

1. Jakub Wzorek
2. Grzegorz Kalita
3. Tomasz Serafiński
4. Szymon Ruciński
5. Kryspin Mach
6. Aleksander Olearczyk
7. Szymon Bogucki
8. Bartłomiej Kawa
9. Mikołaj Jargas
10. Filip Gąsior
11. Miłosz Sliwiński
12. Eryk Pokorny
13. Kacper Gołaszweski
Zabieramy ze sobą obowiązkowo:

1. Obuwie piłkarskie typu lanki (turniej jest rozgrywany na naturalnej trawie).
2. Ochraniacze.
3. Czarne getry.
4. Ciepły ubiór bielizna termiczna, bluza/dres oraz kurtka/ortalion.
5. Woda mineralna / ciepła herbata w termosie.
6. Legitymacja szkolna.

Skrzaty – informacja

Trener Piotr Kolbusz informuje:

W związku z jutrzejszym meczem Młodzików oraz Juniorów -trening Skrzatów w piątek o godz. 17.00. W sobotę turniej i KAŻDY Skrzat będzie zaproszony. Z racji obowiązków Trenera na meczu w Wierzchosławicach ekipę Skrzatów pokierują Trener Bartosz Nakończy oraz kierownik Adam Jaszczak.

Plan treningów na hali sportowej

Pogoda nie rozpieszcza, dyrektorzy szkół ustalili wstępne grafiki do przekazania grupom. Zajęcia teoretycznie będą możliwe do zagospodarowania od 1 października 2017,  niemniej zależy nam na jak większej liczbie treningów na boiskach naszego klubu.

Kwestie dotyczące podziału na grupy oraz ustaleń względem składów grup treningowych należą tylko i wyłącznie do Trenerów oraz Koordynatora Szkółki.

SP nr 1 w Tarnowie:
WTOREK: 18.00-20.30 – Żaki I gr. (1h)/Młodzik (1,5h)
ŚRODA: 18.30-20.30 – Żaki II gr. (1h)/Orlik (1h)
CZWARTEK: 18.30-20.00 –Orliki (1,5h)
PIĄTEK: 18.30-20.30 – Żak (II grupy) I gr. i II gr. – (2 x 1h)
SP nr 19 w Tarnowie:
WTOREK: 16.30-17.30 – Skrzat (1h)
PIĄTEK: 16.30-17.30 – Skrzat (1h)

 

Pałac Młodzieży – hala na Gumniskach:
PIĄTEK: 19.30-21.00 – Młodziki + Orliki (wybrani do gry lub treningu w Młodzikach)