Komunikat dla rodziców

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW:

1) Mecz – KS Metal Tarnów – Pogoria Pogórska Wola – 13 maj, sobota, 18.00 mecz pokazywany na żywo w internecie!!! W związku z transmisją pojawił się pomysł by chłopcy z naszej Szkółki poszli do wyprowadzania zawodników.
16.30 – gra chłopców
18.00 – wyprowadzenie zawodników

2) Akademia Klasy Ekstra w Niecieczy, 24 maj (środa) od 9.30 – 16.30
Bruk Bet Termalica SA wspólnie z Ekstraklasą SA i Ministerstwem Sportu organizuje, po raz drugi, festiwal piłkarski dla grup otwartych w kategorii Skrzat, Żak, Orlik pod nazwą Akademii Klasy Ekstra 2017. Odbędzie się 24 maja.

Do udziału w imprezie zapraszamy przedszkola, szkoły, kluby sportowe, UKS-y, akademie. Czeka na nich mnóstwo piłkarskich atrakcji na obiektach Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. To również niepowtarzalna okazja do spotkania z zawodnikami walczącymi w pierwszej ósemce Ekstraklasy. Impreza w Niecieczy odbędzie się 24 maja, w środę od godz. 9.30 – 16.30.
Zgłoszenia telefonicznie w kategorii skrzat, żak, Open przyjmowane są u trenera Jakuba Drwala 783 670 631, do turnieju Orlik zgłoszenia u trenera Michała Jarząba 503 135 091

3) MECZ U20 – Polska – Węgry w Niecieczy, 9 czerwca (piątek) o godz. 19.00
W piątek 9. czerwca na stadionie Bruk-Bet Termalica w Niecieczy zostanie rozegrany mecz towarzyski Reprezentacji U20 Polska-Węgry. Klub Bruk-Bet Termalica Nieciecza wraz z Małopolskim Związkiem Piłki Nożnej jest współorganizatorem tego wydarzenia.

Niebawem ruszy otwarta sprzedaż biletów na to spotkanie. O szczegółach będziemy informować na bieżąco na łamach naszego serwisu i na klubowym Fanpage’u https://www.facebook.com/Bruk-Bet-Termalica-Nieciecza-KS.

Ceny biletów:

Trybuna rodzinna – 5 pln

Trybuna główna – 10 pln

UWAGA: Zorganizowane grupy dzieci, młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich oraz szkółek piłkarskich i drużyny młodzieżowych klubów sportowych zachęcamy już do grupowego zamawiania biletów. Zgłoszenia wraz z uzupełnioną listą oraz danymi kontaktowymi do opiekuna należy przesłać na adres termalica@brukbet.com.

INFORMACJE, SZCZEGÓŁY I ZAPISY U KIEROWNIKÓW ZESPOŁÓW!