Orliki Szlachetne inaugurują wiosnę

10 kwietnia 2017, w poniedziałek, rozpoczęliśmy pierwszą rundę Ligi Małych Orłów. Na placu boju w Radłowie zaprezentowała się grupa Orlików Szlachetnych. Spotkanie zaczęło się od starcia z Unią Tarnów. Pierwsze minuty meczu nie wskazywały na porażkę, gdyż drużynie gości nie udało się wyjść ze swojej połowy. Jednak liczne ataki z naszej strony niestety nie przekładały się na zdobycz bramkową.  Ostatecznie po błędach w defensywie tracimy bramki i przegrywamy pojedynek. Kolejne spotkanie, w którym przyszło nam  rywalizować z pierwszym zespołem gospodarzy wychodzimy w pełni skoncentrowani. Po zaciętym meczu wygrywamy po strzale Emila Merchuta.

Ostatni pojedynek to gra przeciwko drugiemu zespołowi gospodarzy i niestety po niefortunnym początku przegrywamy wysoko. Pierwsza runda zakończona cennym doświadczeniem, jednak na kolejnym turnieju, meczu, czy treningu nasze Orły pokażą, że stać ich na wiele!

 

Metal Tarnów: Miłosz Piątek, Piotr Malinowski, Jakub Malinowski, Michał Jaworski, Emil Merchut, Filip Tryba, Wiktor Wolski, Hubert Drwiła, Miłosz Mika, Bartosz Bogucki, Oskar Skrzypek, Sylwek Wawrzon, Mikołaj Berkowski, Nikodem Gębala, trener Marcin Tubek