Lekarz sportowy…

W kontekście jasności przekazu i komunikatu co do badań lekarskich.

Nasz klub wymaga (zgodnie z przepisami PZPN) badań lekarskich przeprowadzonych przez lekarza sportowego. W kontekście ostatnich telefonów, rozmów, zapytań i niejasności przekazu informuje:

  1. zawodnik przystępujący do treningu, gier w naszej Szkółce jest zobowiązany do badań lekarskich przeprowadzonych przez lekarza sportowego. Nasza Szkółka wychodzi naprzeciw rodzicom dając możliwość podjęcia badań u konkretnego lekarza, w konkretnym czasie, za przystępną cenę. Każda karta zdrowia, zaświadczenie lekarskie wynikające z tytułu badań u lekarza sportowego (jakiegokolwiek!!!) będzie respektowana przez nas. Badania lekarskie ważne są przez pół roku, a z informacji od Pani doktor pierwsze badanie jest w wymiarze pobrania krwi itp.. drugie badanie jest tylko kontrolne i przedłużające ważność karty zdrowia.
  2. rodzice przeprowadzający badania na własną rękę i niekoniecznie przez lekarza sportowego (z tytułu czasu, kwoty, przyspieszonych rozgrywek i czegokolwiek) będą mieli czas do końca maja do uzupełnienia badań lekarskich przez lekarza sportowego lub w przypadku wizyty w przychodni u innych lekarzy sportowych zgodnie z czasem oczekiwania na bezpłatną wizytę u lekarza sportowego.
  3. kwota poniesiona w klubie za badania u Pani doktor Lewickiej jest konsekwencją wystawienie na koniec badań zawodników faktury zbiorczej na klub. Faktura oczywiście jest do wglądu i będzie opublikowana na stronie internetowej.

Osoby, które podjęły badania u innych lekarzy (nie sportowych) są o poniesioną kwotę mniej obciążone składką miesięczną za kwiecień lub maj.

W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości proszę kierować telefony i zapytania do mnie osobiście pod numerem telefonu 783 670 631.

Serdecznie pozdrawiam

Jakub Drwal