Nowy etap Szkółki, nowe logo!

17328279_1207391126026878_1765911930_n

Od 31 marca 2017 roku nasza Szkółka oficjalnie będzie się prezentować z nowym logo autorstwa pana Pawła Leśniaka, ojca naszego zawodnika Adriana.

Pierwszy etap, czyli „METAL REAKTYWACJA” jest za nami. Jak na 1,5 roczne dziecko Klubu Sportowego Metal mamy się dobrze, choć wiemy jak wiele jeszcze przed nami. Rozwijamy się ciągle i doskonalimy wspólnie, stąd czasami nasze braki. Niemniej jak mówił kiedyś Albert Einstein, tylko popełniając błędy się uczymy i idziemy do przodu.

Rozpoczynamy drugi etap, „uczyMY i graMY”, gdzie z większą uwagą będzie wchodzić w tajniki sztuki piłkarskiej nie zapominając, o zdrowiu, edukacji i wychowaniu naszych młodych zawodników. Nowe nabory uzupełniające oraz formowanie nowych grup pozwoli nam wejść na wyższe piętro rozwoju naszej Szkółki. Wiele przed nami pracy i wiele trudów, ale działając w takim klubie, z taką ekipą, z takimi rodzicami, a przede wszystkim z taką „młodą gwardią” wszystko ma sens, energia tryska i uśmiech sam się maluje na naszych twarzach.

Dziękuje z tego miejsca naszym Trenerom, którzy w ciągłym trenerskim rozwoju i nauce wspierają i dbają o trening naszych młodych zawodników. Idziemy po trudnej, wyboistej drodze. Liczę na ich wsparcie, głód wiedzy, entuzjastyczną pracę i radość wyrażoną uśmiechem w każdym dniu, w każdej chwili przebywania z naszymi zawodnikami.

Dziękuję Zarządowi na czele z Prezesem Tomaszem Gawronem za przyzwolenie na nasze pomysły, wsparcie materialne oraz widząc nasze działania, ciągły rozwój infrastrukturalny klubu.

Sekretarzowi Ryszardowi Chrzanowskiemu szczególne podziękowania za zapał i już nie mogąc się doczekać nas na obiektach Metalu ciągłe zainteresowanie naszymi postępami. Bardzo dobrze pracuje się w miejscu gdzie ktoś na nas czeka, obdarza uśmiechem i ugości.

Dziękuję naszym dotychczasowym sponsorom, czyli firmie GAWRO, Firmie Budowlanej pana Andrzeja Nowoświata, HOKA, STRUSINIANCE oraz Wydziałowi Sportu Urzędu Miasta Tarnowa.

Dziękuję naszemu informatykowi Arturowi, który pracuje za ekranem i jest obecnie na fali nowych projektów i przebudowy strony.

Dziękuję dyrektorom i gronu pedagogicznemu Zespołu Szkół nr 5  w Tarnowie, czyli „Hoffmanówce”, za sformalizowaną współpracę, która ma bezpośrednie przełożenie na miejsce naszej pracy.

Na koniec dziękuję rodzicom, opiekunom i ich pociechom. Jesteście sercem naszych działań. Dziękuję za wszelkie podpowiedzi, inicjatywy, za poszanowanie naszych metod pracy, naszych wytycznych oraz zaufanie Trenerom i Klubowi.

Za kilka tygodni zaprosimy kolejnych rodziców z pociechami do współpracy z nami i wierzę głęboko, że przyjmiecie ich w poczet naszej Szkółki z wielką otwartością.

Jakub Drwal

Szkółka KS Metal Tarnów