Czwartek z Metalem

Lodowisko i FIFY dwie

Ponad 20-stu zawodników wraz z rodzicami i naszym trenerami spędziło czas na lodowisku. Zabawy na ślizgawce nie było końca i tylko pan z obsługi wie jak szybko zleciała tercja. Podzieleni na dwie grupy mogliśmy doświadczyć innej formy treningowej oraz jeszcze mocniej zacieśnić koleżeńskie więzy.

Po łyżwach nadszedł czas na spotkanie w świetlicy KS Metal, przy herbacie i ciastku celem ogłoszenia laureatów naszego konkursu plastycznego. I tak wygrali… WSZYSCY. Nie o miejsca tu chodziło a o trud, zaangażowanie i prace jaką wnoszą nasi młodzi zawodnicy w życie naszego klubu. Obiecaliśmy dla najlepszej pracy FIFA 2017 i… rozmnożyliśmy, by dwie wręczyć naszym zawodnikom. Poza tym nikt ze spotkania nie wyszedł z pustymi rękami. Szaliki, piłki, breloczki, wpinki, proporczyki, słodycze były wręczane naszym zawodnikom. Serdecznie za to dziękujemy Prezesowi Tomaszowi Gawronowi, Sekretarzowi Ryszardowi Chrzanowskiemu oraz Trenerowi Jackowi Czarnikowi.

kon-1 kon2 metal-ice-1 metal-ice-2