Akademia Klasy Ekstra

W ostatni dzień lata młodzi zawodnicy Szkółki Piłkarskiej KS Metal Tarnów wzięli udział we wspaniałym projekcie Fundacji Ekstraklasy oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki – Akademie Klasy Ekstra. Tym razem Akademia zawitała do Ekstraklasowej Niecieczy. Na 416 młodych piłkarzy czekało wiele niespodzianek i atrakcji związanych z piłką nożną.

Nasi chłopcy zabawę w Akademii zaczęli od zrobienia sobie  stylowych tatuaż, potem odbyła się profesjonalna rozgrzewka z udziałem zawodników BrukBet Termalica Nieciecza pod wodzą trenera Czesława Michniewicza.

Po tych atrakcjach przyszła pora na kolejne, którym był turniej piłkarski Funinio. Nasza szkółka wystawiła do tego turnieju aż 6 zespołów, które rywalizowały na 4 boiskach. Turniej prowadzony był w konwencji zabawowej co sprawiło ogromną radość młodym zawodnikom. W przerwach pomiędzy meczami dla dzieci dostępne były różne gry i zabawy związane z piłką nożną.

Punktem kulminacyjnym było wręczenie pamiątkowych dyplomów i plakatów dla uczestników a także możliwość zrobienia sobie zdjęć z zawodnikami oraz zdobycie od nich upragnionych autografów.

Po zakończeniu tej udanej imprezy miło było patrzeć na roześmiane buzie najmłodszych Metalowców.

https://www.facebook.com/groups/1703535113237598/1813667685557673/?notif_t=group_activity&notif_id=1474471245867010