PokemonGO, czyli METAL REAKTYWACJA !

282266613a79dd3f2846103653392534

Czas Pokemonów zaktywizował nasze młode społeczeństwo. Chłopcy i dziewczęta ruszyli dumnie ulicami miasta w poszukiwaniu stworów. Marsz, trucht, bieg, w kilku przypadkach sprint powoduje, iż Pokemon Go powinien być ruchowym wyzwaniem XXII wieku. Jeżeli dołożyć do tego trenerów, którzy już oferują swoje usługi NIC TYLKO RUCH, RUCH I RAZ JESZCZE RUCH!!! Czy jesteśmy sportowo na to gotowi?

Szkółka KS Metal Tarnów również oferuje ruch – marsz, trucht, bieg, sprint w poszukiwaniu piłki i celu do bramki po wcześniejszym jej uderzeniu właściwą nogą. By wymierzyć cel nie potrzeba smartfonu. Przyjdź i przekonaj się sam. Nasi trenerzy są w realu i dostarczają niezbędnej i tajemnej wiedzy tylko tym, którzy zapragną zagłębić się w tajniki sztuki piłkarskiej. Nie jest to wiedza dla wszystkich.

Jesteś w stanie trenować i się ruszać bez żadnej APLIKACJI!!!

ZAPRASZAMY!!! PRZYJDŹ!!! TRENUJ!!! TWORZYMY WŁASNY ŚWIAT PIŁKAGO!!!

Wypełnij magiczny skrypt i zabierz go ze sobą na ul. Warsztatową 2 w Tarnowie. Odezwij się wcześniej do Gurumurawy, japońskiego wodza futbolu, pod numerem telefonu … przejdź do działu kontakt i odczytaj numer zaszyfrowanego wodza  o inicjałach PK

KS METAL Tarnów -Formularz zgłoszeniowy – grupy młodzieżowe