Skrzaty i Żaki na boisku

W miniony weekend Skrzaty i Żaki rywalizowały w kolejnej odsłonie turnieju o Puchar Deichmanna. Dla naszych najmłodszych piłkarzy było to pożegnanie z turniejem. Ostatnie mecze były bardzo emocjonujące i obfitowały w wiele wspaniałych akcji i bramek.
Na zakończenie turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Najważniejszy cel udziału Naszej drużyny został zrealizowany ponieważ uśmiechy nie schodziły z twarzy naszych najmłodszych zawodników.
Dzień później, nietypowo bo w niedzielę na boisko wybiegły drużyny Hiszpanii i Danii w kategorii U9. Pomimo ogromnych kłopotów kadrowych udało się przystąpić do rozgrywek w pełnych składach. Mecze były bardzo trudne dla naszych piłkarzy ponieważ ławka rezerwowych była bardzo uboga, a z nieba lał się żar.
Jednak takie warunki atmosferyczne sprzyjają piłkarzom Metalu, gdyż niedzielne mecze były najlepszymi w ich krótkiej karierze piłkarskie. Obie drużyny pokazały się z jak najlepszej strony. Na boisku była walka, nieustępliwość, ale też pomysł na grę. Akcje się kleiły, były bardzo szybkie i składne co owocowało zdobyczami bramkowymi. Kończąca się piłkarska wiosna wniosła wiele jakości w nasze drużyny. Chłopcy czują się coraz pewniej na boisku i zaczynają tworzyć zgrany zespół.
Przed Hiszpanią i Danią ostatnia odsłona turnieju o Puchar Deichamnna. W najbliższą sobotę zagrają oni w play-off i jeśli utrzymają formę z niedzieli, to mogą się pokusić o niespodziankę.Skrzat 3 Skrzat Skrzat 2