W ostatnim meczu na własnym stadionie sezonu 2015/2016 w tarnowskiej „A” klasie nasi seniorzy zremisowali z zespołem z Ładnej piastującym 3 miejsce w ligowej tabeli. Wynik otworzyli zawodnicy z Ładnej, by na krótko przed gwizdkiem kończącym pierwszym połowę Jurek „Jerry” Gromadzki precyzyjnym strzałem doprowadził do remisu. W drugiej połowie „chłopcy z Warsztatowej” wychodzą na prowadzenie po bramce Jabłońskiego, lecz na niewiele ponad 10 minut przed końcem Sysło doprowadza do remisu. Mecz kończy się wynikiem 2-2.

Bijak – Ślusarski, Słowik, Kozioł (65 Pacura), Starzec (46 Morys) – Jabłoński, Orłowski, Gromadzki, Uchwat – Furmański, Wojcieszek (46 Karpowicz).

Podopieczni Jacka Czarnika są na 4 miejscu. W 25 meczach zdobyli 40 punktów mając korzystny stosunek bramek 60-41.

W ostatniej kolejce Metal zagra z Białą Lubaszową, 5 czerwca, w niedzielę, o godzinie 17.00.

Już dzisiaj zapraszamy kibiców na ten mecz, by podziękować naszym zawodnikom za cały sezon!