Seniorzy na remis

Mecz z Radlną odbył się w 45 minut i basta… co było dalej każdy widział. Żal. Niestety w tej klasie rozgrywkowej i takie sytuacje gdzie rywal przyjeżdża zdekompletowany i nie wychodzi na drugą połowę przy wyniku 0-3 też się zdarzają. Nie każdy jeszcze ochłonął po sobotnim zwycięstwie, a już w środę kolejna potyczka ligowa. Drużyna seniorów naszego klubu udała się na mecz wyjazdowy do siódmej drużyny klasy „A” Pogórskiej Woli. Podopieczni Jacka Czarnika do przerwy remisowali 1-1, by ostatecznie zakończyć mecz remisem 3-3. To zwycięstwo utrzymało w tabeli dotychczasowo zajmowane czwarte miejsce.

Już w najbliższą sobotę, 28 maja na godzinę 18.00 zapraszamy na stadion przy ul. Warsztatowej na mecz z bezpośrednim sąsiadem w tabeli, piastującym oczko wyżej, drużyną LKS Ładna.