Żaki na start

Liga Żaków

W miniony czwartek drużyna Żaków KS Metal przystąpiła do rozgrywek w kolejnej Edycji Ligii Żaków. Tym razem rywalizacja odbywała się w Pleśnej. Drużyna Metalu na turniej pojechała busem i wraz z zawodnikami do autokaru wsiadł duch drużyny, który towarzyszył jej przez drogę jak i na boisku w Pleśnej

Metalowcy na orlikowej murawie spisali się wyśmienicie. Rozegrali trzy spotkania w których byli równorzędnym przeciwników dla dwóch drużyn Pleśniej i jednej Szynwałdu. Tym razem formacje obrony i ataku wspaniale się uzupełniały, bo jeśli atak nie zdobywał bramek, to i obrana ich nie traciła i na odwrót. Drużyna Metalu była odmieniona i zagrała świetny turniej.

Po zakończonym turnieju cały skład wraz z „duchem drużyny” udali się na wielką zjeżdżalnie na pobliskim placu zabaw.

 

Deichmann

W sobotę w kolejnej kolejce Turnieju o Puchar De ichmanna wystąpiły wszystkie trzy drużyny reprezentujące KS Metal. Najmłodsi rozegrali dwa mecze pełne walki i emocji. Była dobra zabawa i uśmiech na twarzach zawodników.

Starsze drużyny Danii i Hiszpanii rozegrały po trzy mecze. „Duch drużyny”, który dołączył do metalowców nadal był z nimi i na boiskach gdzie swoje mecze grały „Metalowe” drużyny bardzo dużo się działo. Padało dużo bramek, prowadzone były wspaniałe akcje i zarówno Dania jak i Hiszpania rozgrywały najlepsze z dotychczasowych meczy.

Cała zabawa odbywała się w promieniach słońca co sprawiało, że wszyscy zakończyli piłkarskie zmagania w świetnych nastrojach.

Daichmann 1Liga Żaków 3