Metalowy weekend za nami

Działo się … oj działo :)

Orliki, Deichmann, Juniorzy Młodsi, Seniorzy i … rodzice Szkółki KS METAL… to wstęp do wiosennej rywalizacji, która będzie kwitła z każdym tygodniem w regionie i na naszych obiektach przy ul. Warsztatowej. KS METAL KWITNIE

INAUGURACJA ORLIKÓW  W LIDZE TOZPN

Sportowy weekend nasza drużyna zaczęła od … czwartku. Drużyna Orlików prowadzona przez Marcina Tubka rozpoczęła historyczną walkę w Lidze Orlików TOZPN. Gra w tej lidze będzie prowadzona co dwa tygodnie i jest to znakomita okazja do rywalizacji młodych adeptów sztuki piłkarskiej. Wynik, zgodnie z dekretem naszej Szkółki, jest najmniej istotny i jeśli mamy poznać w piłce nożnej trzy miary końcowe meczu: porażkę, remis i wygraną to śmiało możemy sformułować tezę, iż w trzech meczach poczuliśmy smak każdego wymiaru futbolu ;)

W najbliższy czwartek, 21.04.2016 na naszym obiekcie przy Warsztatowej rywalizacja w Lidze Żaków TOZPN.

 

TURNIEJ DEICHMANN’A CZAS ROZPOCZĄĆ

Grupa Trenera Tubka w sobotę wróciła do rywalizacji tym razem w barwach Hiszpanii w Turnieju Deichmanna. Udział w tak prestiżowym turnieju ma miejsce po raz pierwszy i gra wzbogaca naszą grupę Orlików o kolejne, bardzo ważne doświadczenie. Na medal spisali się nasi rodzice, którzy w umiejętny sposób dopingowali naszych młodych zawodników zgodnie z najwyższymi standardami kibicowania.

Brawo, Brawo, Brawo!

JUNIORZY MŁODSI BEZ GRY

Nie odbył się zaplanowany na sobotnie popołudnie mecz juniorów młodszych w ramach II kolejki II Ligi Juniorów Młodszych TOZPN w odległej Czermnej z racji problemów gospodarzy z boiskiem. Pogoda nie pozwoliła by pojedynek się odbył i czekamy na informację z Tarnowskiego Okręgu na kiedy mecz będzie przełożony.

SENIORZY NA … CZWÓRKĘ ;)

Po raz kolejny w tej rundzie nasi najstarsi zawodnicy zaaplikowali rywalom cztery bramki. Tym razem w derbach Tarnowa, Iskra, na swoim boisku musiała uznać wyższość drużyny Metalu. Do przerwy było po meczu, gdyż chłopcy z Warsztatowej wygrywali 4-0. Rywale w drugiej połowie odpowiedzieli tylko jedną bramką, a trener naszej drużyny od początku drugiej połowy dokonywał roszad w składzie. Podopieczni Jacka Czarnika to rycerze wiosny i teraz czas na poważny sprawdzian. Już w najbliższą sobotę, o godzinie 16.00 seniorzy zmierzą się z bardzo dobrze spisującym się zespołem Gromnika. Serdecznie wszystkich sympatyków naszego klubu zapraszamy na mecz.

RODZICE SZKÓŁKI KS METAL NA START

W niedzielę, na hali Jaskółka w Tarnowie, odbyła się rywalizacja sportowa na rzecz naszego zawodnika Adasia Skrzypka. Bezkonkurencyjni byli nasi rodzice, a wygrał jak zwykle szczytny cel. Brawo za podjętą rywalizację! Brawo za podjętą inicjatywę!