Wielki sukces turnieju dla Adasia!

To co wydarzyło się w niedzielę 10 kwietnia na hali Pałacu Młodzieży przy ul. Gumniska w Tarnowie nie da się wyczerpująco opisać słowami. Turniej organizowany przez naszą Szkółkę „Metalowe serce – Gramy dla Adasia” okazał się być prawdziwym strzałem w „10”.

Na początku chcemy uroczyście poinformować, iż Adaś Skrzypek został wcielony do drużyny KS Metal Tarnów. Adaś jest już nasz i czekamy na pierwsze chwile z nami na boisku.

Rodzice, wszystkie 16 zespołów, trenerzy, opiekunowie, osoby ze sztabu organizacyjnego, kibice uczestniczyli w dniu pełnym radości i wzniosłych chwil w jednym celu. Poza futsalowym turniejem w trzech kategoriach wiekowych Skrzat, Żak i Orlik była okazja do zabawy pod przewodnictwem klasowego wodzireja, Łukasza Koszyka.  Tak się prezentuje Mistrz w akcji :)

http://www.imav.tv/wiadomosci/407,metalowe-serce-dla-adasia-turniej-charytatywny

Niebywałą szansę wylicytowania mnóstwa sportowych i nie tylko gadżetów miał każdy kto przybył na halę Gumniska.

Jest wiele ciepłych i pełnych szacunku słów które chciałoby się wypowiedzieć w imieniu wszystkich którzy choćby w najmniejszym stopniu włączyli się w to niesamowite dzieło. Wiemy jak wiele przygotowań i starań było po stronie Rodziców naszej Szkółki pod czujnym okiem naszego trenera Piotra Kolbusza, by wszystko odbyło się bez najmniejszych uchybień.

KOCHANI RODZICE, TRENERZY, LUDZIE SZCZODREGO SERCA DZIĘKUJEMY ZA WIELKĄ POMOC I ŚWIADECTWO JAK WIELKĄ WARTOŚCIĄ DLA WAS JEST POMOC DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI.

Oby tylko takich ludzi przybywało, a świat będzie kolorowy…

Mały Wojowniku rób swoje, a My o resztę się zatroszczymy !