W meczu 4 kolejki rundy rewanżowej Tarnowskiej „A” klasy nasz zespół pokonał u siebie zespół Szynwałdu 4-1. Nie był to jednak mecz z gatunku „łatwo i przyjemnie”, przynajmniej w pierwszej połowie. Przy „angielskiej” pogodzie obie drużyny musiały cieszyć kibiców swoją grą. W pierwszej części gry zdecydowanie więcej radości mieli kibice gości trafiając bramkę w 45 min. Przegrywając po pierwszej połowie 0-1 nie jeden kibic zastanawiał się: „Gdzie ten Metal?” Podopieczni trenera Czarnika musieli zmierzyć się z własnymi słabościami, by po przerwie pokazać prawdziwy kunszt strzelecki.

Rozmowa z trenerem w przerwie okazała się skuteczna i druga połowa nie pozostawiała żadnych złudzeń kto zgarnie pełną pulę. Cztery bramki, a co za tym idzie wyborna partia rozegrana przez Jerzego Gromadzkiego była fundamentalnym przyczynkiem do sukcesu ekipy z Warsztatowej.

Trzymamy kciuki w kolejnej potyczce, która już w najbliższą sobotę, 16 kwietnia o godz. 15.00 na boisku Iskry w Tarnowie-Krzyżu. Wszystkich naszych sympatyków gorąco zapraszamy na derbowy pojedynek tarnowskiej „A” klasy.