Turniej Charytatywny – Gramy dla Adasia

KS_Meta_-_Dla_Adasia

„Pomoc dla Adasia” na Facebooku już zgromadziła ponad 15 tysięcy osób. Adaś Skrzypek zmaga się z chorobą SMA, czyli rdzeniowym zanikiem mięśni.  Nasz mały przyjaciel dzielnie walczy, a i my chcemy mu w tej walce pomóc. Sprawa jest nam tym bliższa, iż kuzyn Adasia jest zawodnikiem naszej Szkółki. Adaś jesteśmy z Tobą i walczymy!

10 kwietnia 2016, niedziela na hali sportowej Gumniska w Tarnowie odbędzie się turniej charytatywny „Metalowe serce dla Adasia”. Gramy całą ekipą i zapraszamy KAŻDEGO do gry dla naszego małego wojownika.

Każdy klub po wcześniejszym zgłoszeniu uczestnictwa u organizatorów (Jakub Drwal i Piotr Kolbusz) podejmie rywalizacji w grupach lub każdy z każdym w zależności od ilości zespołów, nie więcej jednak jak 6 drużyn w każdej kategorii wiekowej. Zespoły maksymalnie dziesięcioosobowe. Czas trwania każdego meczu 10 minut. Turniej ma charakter charytatywny i najwspanialszą nagrodą jest sam w nim udział. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom uczestnictwa. Wpisowe 150 zł. Zebrana kwota zostanie przekazana na konto specjalnie utworzone dla pomocy Adasiowi. W trakcie turniejów przewidywane jest przeprowadzenie licytacji.

Plan gier poszczególnych roczników:

9.00-11.00 – Orliki (zasady futsalowe)

11.00-13.00 – Żaki (zasady futsalowe)

13.00-15.00 – Skrzaty (zasady zmienione w oparciu o futsal)

Zapraszamy do kontaktu osoby, które chcą się włączyć w naszą inicjatywę. Telefon Jakub Drwal 783670631 lub Piotr Kolbusz 508329940.