Wygrana przy Warsztatowej!

Drużyna Seniorów KS Metal zainaugurowała pojedynki ligowe rundy wiosennej tarnowskiej „A” klasy sezonu 2015/2016 na swoim obiekcie w Wielką Sobotę meczem z ekipą LUKS Skrzyszów. Po imponującej wygranej w pierwszej kolejce w Ołpinach podopieczni Jacka Czarnika przystąpili do tego meczu bardzo zmotywowani chcąc pokazać, iż wygrana z pierwszej kolejki z drużyną walczącą o utrzymanie nie jest przypadkowe. Tym razem naprzeciwko stanęła drużyna ze Skrzyszowa, która jeszcze w ubiegłym roku rywalizowała z w tarnowskiej V lidze. Spadkowicz, po rundzie jesiennej zajmował 4 miejsce, a w pierwszej kolejce na swoim obiekcie uległ zespołowi z Ładnej 0-2.

„Chłopcy z Warsztatowej” pokazali w tym meczu wyjątkowy kunszt i zaaplikowali rywalom 4 bramki, by po końcowym gwizdku arbitra świętować wysokie zwycięstwo 4-0. Można śmiało powiedzieć, że w zwycięstwo wierzyli kibice od najmłodszego po najstarszego od samego początku, ale z pewnością jego rozmiary mają swoją dodatkową słodycz.

Drugi mecz, drugie zwycięstwo i zespół może dumnie patrzeć w przyszłość.

KS Metal! To My!

Zapraszamy na oficjalny profil KS Metal Tarnów na Facebook oraz do przeglądnięcia zdjęć Weroniki Czarnik z sobotniego meczu

Opublikowany przez KS METAL GAWRO Tarnów Niedziela, 27 marca 2016