Seniorzy KS Metal na start!

Po zimowej przerwie, choć tylko od meczów o ligowe punkty, seniorzy naszego klubu wracają do gry. W pierwszym meczu, w sobotę, w Ołpinach o godzinie 15.00 na wiosenną murawę wyjdą przeciwko drużynie LKS Olszynka Ołpiny. Nasz rywal w ostatnim swoim sprawdzianie pokonał na wyjeździe drużynę V ligi, Pogórze Pleśna 2-1. Olszynka Ołpiny będzie walczyła o utrzymanie (na tą chwilę są na przedostatnim miejscu, 13, z 8 punktami) zatem można się spodziewać ciekawego pojedynku.

Co słychać w naszej szatni?

Zima został przepracowana rzetelnie i każdy z zawodników mając niedosyt rundy jesiennej przystępuje dodatkowo zmotywowany do nadchodzących meczów. Atmosfera w zespole kształtuje mocną grupę, pełną walki zapewne do ostatniej minuty.  Treningi w tygodniu, masażysta, basen podkreślają jak pracowity czas  za zawodnikami, a to pozwala wierzyć w udaną rundę podopiecznych Jacka Czarnika.

Kadra 22 zawodników, w tym 2 bramkarzy jest ustabilizowana – mówi trener Jacek Czarnik. Chcemy grać jak najlepiej w każdym meczu, a już w pierwszym zagramy w pełnym, najmocniejszym składzie.

Nasza drużyna po rundzie jesiennej plasuje się na 7 miejscu z dorobkiem punktowym równym 19 punktom oraz bilansem bramkowym 24-24.

Naszym zawodnikom, sztabowi szkoleniowemu, zarządowi życzymy udanej rundy wiosennej i jak najmniejszej liczby kontuzji.

Po szacunek! Po zwycięstwo!