II Zebranie z rodzicami za nami

W poniedziałek, 01.02.2016 o godzinie 17.00, korzystając z uprzejmości Zespołu Szkół nr 5 w Tarnowie, czyli „Hoffmanówki” rozpoczęło się zebranie rodziców naszej Szkółki. Rodzice stawili się niemal w komplecie za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Po omówieniu tematów bieżących przez trenera koordynatora Jakuba Drwala oraz trenerów Piotra Kolbusza i Marcina Tubka oraz podsumowaniu okresu 4 miesięcy działania, omówiliśmy plany na najbliższy okres. Tematy związane ze szkoleniem, działalnością szkółki, obozem, turniejami, wakacjami oraz wyjazdami integracyjnymi dały nam możliwość szerszego spojrzenia na kwestie rozwoju naszych zawodników. Cieszymy się, iż rodzice chcą współpracować i sugerują co jeszcze możemy zrobić by wspólnie dbać o radość naszych zawodników oraz rozwijać naszą ideę poprzez Szkółkę KS Metal.

Obecnie trwają przygotowania do innowacyjnych wydarzeń na terenie miasta Tarnowa, które będzie podejmować nasza Szkółka – mówi trener koordynator Jakub Drwal. Chcemy pracować na zaufanie naszych rodziców oraz zapraszać nowych do współpracy z nami. Chcemy również pokazać drogę do tej pory mało znaną w naszym regionie w szkoleniu dzieci i młodzieży. Mamy pewne pomysły, które niebawem ujrzą światło dzienne. Ta praca jest możliwa przede wszystkim dzięki naszym trenerom Piotrowi Kolbuszowi, który jest moją prawą ręką, pedagog z „krwi i kości” i Marcinowi Tubkowi, który jest młodym, ambitnym trenerem doskonale rozumiejący trud pracy z dziećmi – mówi trener Drwal. Mam pomysł rozwoju również trenerskiej ścieżki w naszym klubie. Uczymy się całe życie. Wszyscy chcemy iść do przodu, szkoląc siebie, a dzięki temu innych.

To jest ten moment gdzie chcemy podziękować: Tomaszowi Gawronowi, Prezesowi KS Metal za cenne wsparcie, Andrzejowi Nowoświatowi, naszemu mecenasowi, Ryszardowi Chrzanowskiemu, naszemu administratorowi i wszystkim tym, którzy obecnie pracują na rzecz naszej Szkółki, a których nazwiska przedstawimy niebawem.

20160201_170532 20160201_170538 20160201_170544 20160201_170551