Turniej Żaków w Skrzyszowie – harmonogram

GRUPA A GRUPA B GRUPA C GRUPA D
WESTOVIA METAL TARNÓW KOSZYCE WIELKIE UNIA TARNÓW  II
ORLIK DĘBNO SKRZYSZÓW I UNIA TARNÓW  I SKRZYSZÓW II
SOKÓŁ BORZĘCIN OSTRÓW AP BRZESKO RADŁÓW
  1. 9:00 – WESTOVIA – ORLIK                                   :
  2. 9:13 – METAL – SKRZYSZÓW I                            :
  3. 9:26 – KOSZYCE –  UNIA  I                                   :
  4. 9:39 – UNIA  II  –  SKRZYSZÓW  I                                      :
  5. 9:52 – WESTOVIA – BORZĘCIN                           :
  6. 10:05 – METAL  –  OSTRÓW                                :
  7. 10:18 –  KOSZYCE    –   AP BRZESKO                   :
  8. 10:31 –  UNIA  II   –   RADŁÓW                            :
  9. 10:44 – ORLIK  – BORZĘCIN                                 :
  10. 10:57- SKRZYSZÓW I  – OSTRÓW                    :
  11. 11:10- UNIA  I   –   AP BRZESKO                       :
  12. 11:23- SKRZYSZÓW  II  –  RADŁÓW                 :
GR. A BR P GR.B BR P GR. C BR P GR.D BR P  
1.     1.     1.     1.      
2.     2.     2.     2.      
3.     3.     3.     3.      

TABELA DRUŻYN Z MIEJSC TRZECICH , RYWALIZACJA O MIEJSCA 9-12

3A. 1.     9 MIEJSCE     –  
3B. 2.     10 MIEJSCE   –  
3C. 3.     11 MIEJSCE   –  
3D. 4.     12 MIEJSCE   –  

PRZERWA  DLA  ORGANIZATORA   11:35 – 11: 40

  1. 11:40 – 3 MIEJSCE GR.  A  –  3 MIEJSCE GR. C                         …………………..…………..-………………………….………                  :
  2. 11:56 – ĆW.  1 MIEJSCE GR. A  – 2 MIEJSCE GR. C                  ………………………..……..-……………….…………………                  :
  3. 12:12 – 3 MIEJSCE GR. B  –  3 MIEJSCE GR. D                          ……………………..………..-……………….…………………                  :
  4. 12:28 – ĆW.  1 MIEJSCE GR. B  – 2 MIEJSCE GR. D                  ………………………..……..-……………….…………………                  :
  5. 12:44 – 3 MIEJSCE GR. A  –  3 MIEJSCE GR. D                          ……………………..………..-……………….…………………                  :
  6. 13:00 – ĆW.  1 MIEJSCE GR. C  – 2 MIEJSCE GR. A                  ………………………..……..-……………….…………………                  :
  7. 13:16 – 3 MIEJSCE GR. B  –  3 MIEJSCE GR. C                           ……………………..………..-……………….…………………                  :
  8. 13:32 – ĆW.  1 MIEJSCE GR. D  – 2 MIEJSCE GR. B                  ………………………..……..-……………….…………………                  :
  9. 13:48 – 3 MIEJSCE GR. A   –  3 MIEJSCE GR. B                          ……………………..………..-……………….…………………                 :
  10. 14:04 – PRZEGRANY MECZU 14 – PRZEGRANY MECZU 16    ……………………..………..-……………….…………………                 :
  11. 14:20 – 3 MIEJSCE GR. C   –  3 MIEJSCE GR. D                         ……………………..………..-……………….…………………                 :
  12. 14:36 – PRZEGRANY MECZU 18 – PRZEGRANY MECZU 20    ……………………..….…..-……………….…………………                  :
  13. 14:52 -PÓŁF. WYGRANY MECZU 14 – WYGRANY MECZU 16 ……………………..….…..-……………….………………… :
  14. 15:08-o 7-PRZEGRANY MECZU 22 – PRZEGRANY MECZU 24 ……………………..….…..-……………….………………… :
  15. 15:24 – PÓŁF. WYGRANY MECZU 18 – WYGRANY MECZU 20 ……………………..….…..-……………….………………… :
  16. 15:40-o 5- WYGRANY MECZU 22 – WYGRANY MECZU 24 ……………………..….…..-……………….………………… :
  17. 15:56-o 3-PRZEGRANY MECZU 25 – PRZEGRANY MECZU 27 ……………………..….…..-……………….………………… :
  18. 16:12-o 1- WYGRANY MECZU 25 – WYGRANY MECZU 27 ……………………..….…..-……………….………………… :

 

16:35  OFICJALNE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU , ROZDANIE NAGRÓD.