II Rekrutacja Szkółki KS METAL

Rekrutacja w tarnowskim klubie z licznymi tradycjami od 1922 roku zobowiązuje. W naszej Szkółce na dzień dzisiejszy trenuje 43 zawodników. 16 Żaków, 16 Skrzatów oraz 11 Orlików. W tak krótkim czasie i przy minimum możliwości lokalowych musieliśmy ograniczyć nabór w okresie zimowym. Kolejną sprawą jest wewnętrzny program szkolenia, który z góry narzuca liczbę dzieci na grupę. Jak jednak łatwo zauważyć grupa Orlików nie jest jeszcze kompletna.

Prowadzimy II rekrutacją do naszej Szkółki. Grupy Żak i Skrzat, zgodnie z naszymi szkoleniowymi wytycznymi posiadają liczbę 16-stu zawodników. Mamy jeszcze kilka miejsc do zamknięcia grupy w kategorii Orlik. Trenujemy wedle konkretnych wytycznych dwa razy w tygodniu przez naszych trenerów oraz koordynatora szkolenia. Orliki są pod trenerską opieką Marcina Tubka i zajęcia są prowadzone w okresie zimowym na hali sportowej „Hoffmanówki”.

Bardzo serdecznie prosimy wszystkich zainteresowanych, którzy chcą rozpocząć szkolenie w naszym klubie, a są urodzeni w roczniku 2005 i 2006 o kontakt z trenerem Piotrem Kolbuszem. Numer telefonu w dziale kontakty.

Dla grup Żaków i Skrzatów przeprowadzimy dodatkową rekrutację początkiem wiosny, gdzie wyjdziemy na swoje obiekty przy. ul Warsztatowej.

Serdecznie zapraszamy !!!

MetalReaktywacja