Różne połowy!

LKS Ładna – KS Metal Tarnów 3:1 (1:1)

                                                               Bryg 16′,Dawid Szczerba 62′ (k),Arkadiusz Szczerba 69′ – Gromadzki 20′

Ładna: Sołtyk- Kubacki,Mateusz Sysło,Mytnik,Boruch (46′ Soprych)- Jacek Sysło,Lipiński (84′ Kwiecień),Bartłomiej Sysło,Dawid Szczerba (89′ Janusz Sysło)- Arkadiusz Szczerba,Bry (66′ Cygan).

Metal: Bijak- Morys,Wójtowicz,Słowik,Orłowski- Gromadzki,Kozioł (60′ Ślusarski),Jabłoński,Mateusz Furmański (46′ Grzegorz Furmański)- Gębala (75′ Soćko),Pacura (46′ Wojcieszek).

Żółte kartki: Kubacki,Mateusz Sysło,Arkadiusz Szczerba,Bryg – Słowik,Jabłoński,Grzegorz Furmański.

Czerwona kartka: Grzegorz Furmański (za dwie żółte).

Sędziował: Sebastian Wiśniowski (Tarnów).

Widzów: 30.

Już w 5′ Mateusz Furmański wrzucił piłkę z lewej strony boiska na 15m do Pacury,który główkował nad poprzeczką. Trzy minuty później znajdujący się w polu karnym Dawid Szczerba z ostrego kąta strzelił w boczną siatkę. 13′ Mateusz Sysło nieprzepisowo zatrzymał Gromadzkiego na 20m,a do rzutu wolnego podszedł Wójtowicz,który uderzył wprost w ręce Sołtyka. 16′ Dawid Szczerba ze stałego fragmentu gry posłał futbolówkę w pole karne do ,której najwyżej wyskoczył Bryg głową nabił Bijaka,ale z dobitką już nie miał szans i strzałem w długi róg daje prowadzenie gospodarzom. 18′ Pacura w zamieszaniu w polu karnym uderzył prosto w bramkarza. 20′ Gromadzki po wrzutce Mateusza Furmańskiego w 14m boiska pięknym strzałem w okienko doprowadził do remisu. Chwilę później ten sam zawodnik mógł dać prowadzenie drużynie Metalu,ale uderzył przy tuż obok słupka. 25′ Gromadzki strzałem po ziemi z 15m skierował piłkę obok bramki. 36′ Pacura z prawej strony boiska wrzucił piłkę do Gromadzkiego, który z bliskiej odległości huknął nad bramką. 40′ Arkadiusz Szczerba w indywidualnej akcji w polu karnym trafił w Bijaka. 44′ Gromadzki podał do wbiegającego na 14m Gębali uderzył nad bramką Sołtyka. 62′ Orłowski przypadkowo zagrał piłkę ręką w polu karnym,a „jedenastkę” strzałem w długi róg zamienił Dawid Szczerba. 69′ Bryg zagrał piłkę do Arkadiusza Szczerby,który minął jednego z obrońców gości i strzałem w środek bramki pokonał bezbronnego Bijaka. 75′ Gromadzki strzelił z 14m prosto w Sołtyka. Do ostatniego gwizdka obie drużyny starały się zmienić rezultat spotkania,ale zabrakło skuteczności.