KS Metal Tarnów   –  LKS Koszyce Wielkie 3:0 (1:0)

Metal: Bijak- Wójtowicz,Morys,Orłowski,Słowik- Gębala,Gromadzki (83’Nowoświad),Jabłoński,Furmański Mat (68’Najdała)- Starzec (46’Soćko),Wojcieszek.

Koszyce: Sobarnia- Onak,Kowalski (67’Bąk),Trzaskowski,Kukla (46’Boda)- Wstępnik,Pasek,Cierpich (60’Mechlanka),Bryl- Frączek,Mytnik (67’Jarosz).

Żółte kartki: Morys,Jabłoński,Najdała (Metal Tarnów)

Sędziował: Tomasz Krzemień (Tarnów)

Widzów: 50

Już w 4′ meczu groźną sytuację przeprowadzili przyjezdni. Bryl wyszedł na czystą pozycję mając,przed sobą tylko Bijaka próbował zmieścić piłkę między nogami,lecz bramkarz Metalu z trudem wybronił piłkę. Trzy minuty później Trzaskowski z 20m uderzył nad poprzeczką z rzutu wolnego. To samo uczynił Kowalski w 15′ meczu z 19m strzałem z dystansu futbolówka poszybowała nad bramką. Gorąco pod bramką Koszyc było po upływie 25′, po główce Jabłońskiego piłka trafiła w boczną siatkę. Pięć minut po akcji gospodarzy uderzenie Cierpicha z 14m broni Bijak. 36′ Morys zagrał piłkę do wybiegającego na czystą pozycje Wojcieszka,który pewnym strzałem po ziemi w długi róg pokonał Sobarnię. 40′ Starzec zagrał piłkę do Gromadzkiego stojącego na środku linii 16m,który odegrał pod nogi do Wojcieszka strzałem z pierwszej piłki trafia w ręce bramkarza gości. Chwilę później Cierpich w polu karnym celuje w poprzeczkę. Od sytuacji bramkowej rozpoczęli  drugą połowę meczu  podopieczni Jacka Czarnika,ale Soćko w pojedynku z Sobarnią huknął obok słupka. W 54′ Jabłoński w polu karnym po asyście Gromadzkiego uderzył mocno pod poprzeczkę podwyższa rezultat spotkania. Po godzinie gry powinno być już 3:0 dla Metalu po prostopadłym zagraniu piłki do Soćki przestrzelił z bliskiej odległości. Trzecia próba Soćki okazała się trafnym celem w  63′ strzałem w długi róg po podaniu Gromadzkiego pieczętuje prowadzenie swojej drużyny.