KS Metal Tarnów – REAKTYWACJA – nowoczesne szkolenie  klubu z bogatą tradycją

Mając na uwadze bogatą tradycję klubu KS Metal Tarnów Prezes Tomasz Gawron wspólnie z Zarządem klubu serdecznie zaprasza do nowego otwarcia w rozdziale szkolenia dzieci i młodzieży „na Warsztatowej”. To będzie mocne uderzenie w dziedzinie szkolenia dzieci i młodzieży – podkreśla Prezes Gawron. Mamy ambitne plany, gdyż klub z niemal 100-letnią historią nie tylko piłkarską takie mieć musi. Chcemy być innowacyjni i mieć na uwadze nie tylko sport. Mamy do tego odpowiednich ludzi, ciągle odnawiamy infrastrukturę i chcemy podkreślić swoją rolę w piłkarskim szkoleniu w Tarnowie – kontynuuje Prezes, którego wkład finansowy w klub jest niewyobrażalny. Mógłbym robić wiele rzeczy, ale robię to co kocham. Piłka jest mi bliska i chce, by również na naszych odnawianych obiektach drużyna seniorów, dzieci i młodzież korzystała podnosząc swoje umiejętności. Z seniorami mamy swój plan, ale byłoby to niczym gdyby nie troska o szkolenie najmłodszych. Małymi kroczkami, ale ciągle do przodu – kończy Prezes Gawron.

Od sezonu 2015/2016 powstaną kolejne grupy szkolące najmłodszych.  Nasz klub chce wprowadzić szkolenie innowacyjnymi metodami, którymi będą kierowali trenerzy wraz z koordynatorem. Zapraszamy chłopców i dziewczynki, którzy chcą spędzać sportowo i edukacyjnie czas.

Dzisiaj już zapraszamy do pobrania formularza rejestracyjnego, uzupełnienia i przesłania go na adres email piotr.kolbusz@ksmetal.pl . Nabór trwa cały czas. Początkiem września odbędzie się spotkanie organizacyjne w nowo odremontowanym  budynku klubowym KS METAL TARNÓW, przy ul. Warsztatowej. Rozpoczęcie zajęć we wrześniu. O wszystkich szczegółach będziemy informowali na bieżąco za pośrednictwem naszej strony jak i profilu klubu w serwisie społecznościowym Facebook.

Wszystkie formularze zgłoszeniowe będą podstawą do zapisu dzieci i tak nabór ogłaszamy:

GRUPA Skrzaty – 2010-2009 urodzeni

GRUPA Żaki – 2008-2007 urodzeni

GRUPA Orliki – 2006-2005 urodzeni – grupa funkcjonuje od stycznia 2015 – trener Łukasz Chrobak

W grupie może być maksymalnie od 12-16 dzieci!

Przed nami wiele nowości i nowoczesnych form treningowych zaczerpniętych z najlepszych akademii piłkarskich w Europie dostosowanych do naszych warunków, mamy jasno sprecyzowane plany szkolenia i pełną pasji i zaangażowania grupę trenerów i wychowawców.

Naszym celem jest zadbać o rozwój dzieci i młodzieży w określonych standardach gdzie komponentami będą sport, edukacja i zdrowie.

Koszt zajęć to 50 zł miesięcznie.

Czekamy na Was!!!

[DOCX] Formularz zgłoszeniowy – grupy młodzieżowe

[PDF] Formularz zgłoszeniowy – grupy młodzieżowe