W oczekiwaniu na ligę okręgową

KS US Śmigno 3:4 KS METAL TARNÓW
bramki dla METALU :2x Adam Wojcieszek , Soćko , Uchwat

METAL TARNÓW: Bujak – M.Furmański , Rydlakowski , Kozioł , Orłowski – Soćko(Nowoświat) , Uchwat , J.Wojcieszek (Tryba), G.Furmański (Kwiecień) -Wójtowicz , A.Wojcieszek

Nasza drużyna w końcówce sezonu zapełniła nam nie lada emocji a ostatnie spotkanie sezonu 14/15 jest tego idealnym przykładem. W pierwszej połowie spotkania z drużyną że Śmigna nasz zespół miał kilka sytuacji które powinny już w pierwszej połowie rozstrzygnąć to spotkanie. Druga połowa zaczęła się fatalnie , szybko stracone dwie bramki nie podłamały naszych zawodników którzy w ciągu 10minut strzelili 3bramki ! Wraz z ostatnim spotkaniem nasza drużyna utrzymała się w A klasie .

Dziękujemy bardzo wszystkim kibicom którzy wspierali nas w tym arcy ważnym meczu smile emoticon

TYLKO METAL NASZ KS !